| Ion1987 a întrebat:

Am si eu o intrebare: Doresc sa fac dragoste cu iubita mea, se poate transmite vreo boala ceva daca o sa folosesc prezervativul? Mentionez ca eu sunt virgin iar ea s-a culcat o singura data cu o persoana dar a facut-o protejat.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care primul ei contact sexual s-a produs asa cum ti-a povestit si intr-adevar a fost folosit prezervativul, atunci ea in acest moment nu poate fi infectata cu vreo boala cu transmitere sexuala. In concluzie nu ar trebui sa-ti pui intrebari de aceasta natura, sau sa ai motive de ingrijorare din moment ce sexul pe care urmeaza sa-l intretii cu ea, va fi bine protejat fiindca din start intentionezi sa folosesti prezervativul. Succes!

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca actul sexual este protejat, nu poti lua nicio boala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si tie ti-a zis ca esti al doilea?

| kandaraki a răspuns:

Pai daca doar o singura data atunci o crezi ca e chiar asa si oricum iti va fi greu, fiindca esti virgin si e 1 oara si vei avea emotii

| Bogdi_Condrea_1979 a răspuns:

Slabe şanse să iei ceva dar nu uita că prezervativul oferă protecție doar 80-90% protecție fiind posibilitatea ruperii lui

| Zastran_Sorin_1995 a răspuns:

Bai prietene, cu prezervativ e sigur orice. Inclusiv sa faci dragoste, sex, amor cu iubita ta, fara team de a impartasi vreo boala. Astept funda

| Kingsley a răspuns (pentru Zastran_Sorin_1995):

Daca ar fi sigur crezi ca ar mai exista expresia "Copil facut din prezervativ spart".
Daca stii sa le folosesti da, daca nu risti ori sa se rupa si sa te ejaculezi in ea, ori sa ramana blocat prezervativul adanc in vagin (si e cam greu de scos de acolo cu degetelul)