| x0x0girlm3 a întrebat:

Daca am facut sex oral la varsta de 14 ani e ceva rau sau trebuie sa ma simt panarama?

Răspuns Câştigător
| bogdan72 a răspuns:

Nu, nu vad de ce. In schimb, daca te vei lauda cu asta vei fi considerata una. E o experienta, probabil una placuta, nu vad niciun motiv sa te simti aiurea. Singurul meu sfat este sa nu vorbesti prea mult despre asta, mai ales cu persoane care nu sunt de incredere, si sa nu il practici prea des sau cu oricine.

26 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Panarama e un cuvant destul de vulgar pentru varsta ta.Esti mica pentru astfel de relatii, dar daca te-ai simtit pregatita, e ok! Atata timp cat nu-l faci necunoscutilor.Dar... poate ar trebui sa te mai dezvolti putin...Sexul oral e ceva normal intre 2 oameni! Dar incearca sa te rezumi la persoana cu care esti! Nu-l fa in stanga si-n dreapta!

| 0PopaPorno a răspuns:

Simte-te panarama. ( p.s. : ai vrut opinie, asa ca mi-am zis-o )

| neutrino a răspuns:

Fiecare se simte asa cum e.

| Azµre a răspuns:

Acum ce să îți spun sexul oral ar fi trebuit păstrat pentru cineva care merită nu oricărui partener cu care stai să îi oferi. Asta e acum nu e nimic rău doar să nu dai cu gura sau să dea ală cu gura în altă parte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal, sexul oral il faci persoanei iubite, nu oricui. Nu mai spune la nimeni, incearca sa uiti ca oricum, nimeni nu e curat 100% pana la urma. Invata sa te respecti; panarama sa te simti atunci cand vei continua. Oricum, nici baietii nu sunt miei la partea asta, sunt destui care stau cu botul in savarina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca panarama e putin spus.Eu as zice zdreanta. Daca la 14 ani faci asa la 18 esti terminata...dar nu iti face griji mai sunt ca tine o gramada

| Mαdαliηα a răspuns:

Ce sex oral ai facut tu fa? poate cu periuta de dinti. Dar Mdă, simte-te.

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Esti o curva penala
iti iei pl in bot, din orice directie, in intersectie, parca faci colectie laughing
intelegi fa?laughing

| elladouapuncteics a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

laughing cred ca o inteles

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru elladouapuncteics):

Ma bucur laughing
asta era si ideea smug

| BlackWolfDan a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Bv fan parazitii

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru BlackWolfDan):

laughing big grin

| Kosmin19 a răspuns:

Daca fata a vrut laughing ce-ti pasa tie?laughing E viata ei face ce vrea si tu ai o viata a ta si nimeni nu se baga pe ealaughing

| crazyinlove a răspuns:

Important e cu cine ai facut-o. Fi sigura ca daca era un iubit asa...v-a spune prietenilor lui cu siguranta. Shame ~

| Deyush08 a răspuns:

Ai simtit tu nevoia?
Tu ce parere ai despre tine?

| Biutzaaaaa a răspuns:

Hei! nu cred ca ar trebui sa te simti panarama.Este ceva normal pana la urma happy I-ai facut baiatului o placere.Dar sa nu te apuci sa spui in stanga si in dreapta pentru ca atunci chiar vei fi considerata o panarama :*

| Biutzaaaaa a răspuns:

Hei! Eu nu cred ca daca ai facut asta te numesti panarama, este un lucru normal pana la urma, plus ca l-ai facut pe baiat fericit.Dar nu trebuie sa vorbesti mult despre asta, mai ales cu cine nu e deincredere.Asta e parerea mea.

| subcarpatii a răspuns:

Poti sa te consideri o curva. big grin

| angeloo12 a răspuns:

Adica doar tu iai "supto " sau a dat si el ceva "limbi"? laughing))

| AlexanderM a răspuns:

Da-i inainte, tatal tau ar trebui sa fie tare mandru!

| Mihai_Iaici_1996 a răspuns:

Da de unde, e foarte bine, ai facut un baiat fericit, insa tu...

| Mihai_Iaici_1996 a răspuns:

Ba e foarte bine. ai facut un baiat fericitwinking, insa tu...

| ViataBateFilmul a răspuns:

Depinde cum vrei s-o ie`i

| Ghertoiul a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaa

| VLADUMARIUS a răspuns:

Nu nu patesti nimic si nu mai zi ca esti panarama ca ne vei fi panarama

| ziziloaica a răspuns:

Nu esti panaramabig grin dar nici mult nu mai aihappy
si eu am 14 ani dar mi-e frica sa fac asa ceva de acum desi mi-as dori ca aud multe fete " ba ce bine em ba cemi place" si multe altele si mi-as dori dar....nu vreau mi-e frica si am fost intrebata asta de la 13 ani si pana la 16-17 ani nu vreau asa ceva:* eu te incurajez daca ai fost pregatita eu una nu ma simt pregatita