| Anonimusboy a întrebat:

Daca am penisul de 13cm la 11 ani e bine, nu ca l-as avea eu, dar intreb.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Marimea precizata poate fi considerata ca fiind normala, poate putin peste medie. Orice penis care depaseste lungimea/adancimea medie a unui vagin a carei dimensiune este de aproximativ 8-10 cm poate fi considerat apt pentru a satisface sexual marea majoritate a femeilor de rasa caucaziana (alba-europeana). In concluzie si penisul tau se incadreaza in normalitate. Dimensiunea poate deveni un handicap in cazul in care lungimea se situeaza sub 10 cm sau depaseste 20 de cm. Daca se incadreaza intre aceste limite poate fi considera OK, restul este folclor urban sau pot fi incluse in categoria povestilor vanatoresti. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da, este bine.

| Vali1234gahavjygjaka a răspuns:

Se poate și mai bine...

| XeniaYael23 a răspuns:

Dar cine il are? Taicatu'?