| anonim_4396 a întrebat:

Daca am pupat un baiat pe obraz nu inseamna ca l-am inselat pe iubitul meu, nu?

9 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

In nici un caz

| Mussette a răspuns:

Nu, daca a fost prietenesc. Daca aveti si alte ganduri in afara de un pupic pe obraz, sunt sanse sa il inseli candva.

| TheRealDaniel a răspuns:

Doar daca nu ai simtit ceva, si el la fel, atunci da.

Răspuns utilizator avertizat
| vanessa63425789 a răspuns:

Nu!
poti pupa pe oricine dar nu pe buza!
Pe buza il pupi numai pe iubitul tau!

| CheshireDeadCat a răspuns:

Cu siguranţă nu înseamnă că l-ai înşelat, dacă îţi reproşează ceva din cauza asta nici nu trebuie să-ţi ceri scuze, că ar însemna că exagerează el.
Eu pot să pup şi-n buze un băiat şi să nu consider că am înşelat dacă am făcut-o fără anumite intenţii doar din bună dispoziţie sau ca mulţumire. Totuşi depinde de partenerul tău, dacă îl ştii gelos, nu trebuie să întreci măsura şi să dai impresii greşite.
Pace!

| sbego a răspuns:

Daca nu simti nimic pentru acel baiat nu happy funda?big grin

| HarperDevil a răspuns:

Ai inselat? daca esti casatorita atunci cam ar fi o problema. Daca nu esti intr-o relatie serioasa, te poti chiar saruta cu oricine.Esti probabil tanara, si libera sa cunosti toate felurile de barbati happy Nu lasa o singura persoana sa iti inabuseasca libertatea...

| mucea150 a răspuns:

Nu