| Kámέℓíá a întrebat:

Hey TPU...am si eu o intrebare...Acum 2 luni m-am despartit de un baiat pe care il iubeam foarte mult si fara sa realizez l-am inselat de 2 ori.tot ne-am impacat si ne-am despartit, iar si in ziua de astazi suntem doar amici, iar acum am intalnit alt baiat pe care m-a curtat, m-a pupat pe obraz iar m-a dus cu skkuterul, cum pot sa fac ca sa se indragosteasca mult mai mult de mine?

Răspuns Câştigător
| adriano_2181 a răspuns:

Buna.la baieti in general...la inceput sa fi cam indiferenta cu ei sa nu le dai atentie.sti e ceve ciudat dar la mine asa au cam mers lucrurile.si plus de asta nu ii da semne de disperare.si mai ales sa nu faci greseala ca in a2-a zi sau foarte repede sa ii zici te iubesc! Sper ca te-am putut ajuta...vi si tu cu un reply si imi zici daca a mershappy

5 răspunsuri:
| Gabonne1982 a răspuns:

Pai cum l-ai inselat de doua ori, cand de fapt voi erati despartiti?! laughing

Răspuns utilizator avertizat
| xLemonish a răspuns:

Pai arata`i calitatile tale bune. Vorbeste`i frumos. Intreaba`l daca ii place de cineva. Intra mereu in discutie cu el si vei vedea ca o sa se indragosteasca de tine. Dar nu grabi lucrurile. Lasa totul sa vina de la sine. Funda? love struck

| vladmR a răspuns:

Nu poti face pe cineva sa se indragosteasca de tine,totul vine de la sine daca e, daca nu, nu.

| emooo a răspuns:

Deai ampacat