| anonim_4396 a întrebat:

_____ Daca ar fi sa schimbi ceva la tine, ce ai schimba? _____

Răspuns Câştigător
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

In ziua de azi se poate schimba si fizic cate ceva... dar cred ca acel natural din nastere este mult mai potrivit, decat modelarile chirurgilor esteticieni, numai daca nu exista o maolformatie sau ceva urat vizibil.
In privinta caracterului...se poate schimba si acesta, dar cu mari eforturi si vointa...
In ceea ce ma priveste, chiar la varsta mea n-as schimba nimic la fizionomia mea...imi place sa imbatranesc normal fizic, decat sa devin o caricatura...doar mici retusuri prin fardare...
In privinta caracterului, a felului meu de a fi... poate n-as mai fi asa de ingaduitoare de la inceput, cerand si din partea celorlalti un efort in luarea deciziilor si actiunilor.
Apoi, chiar daca a trecut mult timp, pot schimba ceva in exagerarea detaliilor...

17 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Nimic... dar observ, ca esti foarte activa la pus intrebari (intrebari, care s-au mai pus) si de altii...ma repet, dar asta este...

lolita
| lolita a răspuns:

Nimic, am invatat sa ma accept asa cum sunt.

eileen
| eileen a răspuns:

As fi mai toleranta.
Daca as putea da timpul inapoi as da la medicina.
Fizic, as mai schimba doua trei lucruriwinking

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Kilogramele... in plus. Desi nici par prea mult nu am... laughing
Poate ca astea doua se compenseaza +kg-par = roxi in talpi

| DenissaDeea a răspuns:

Caracterul! si sa fiu putin mai grasuta...sa fiu mai sigura pe propriile mele forte.

| cotzobel a răspuns:

Nimic.ma simt bine in pielea meahappy. cand ma uit in oglinda nu vad nimic ce as vrea sa schimb si nici nu as vrea sa schimb ceva...si apropo ma uit f des in oglindahee hee

| leluc a răspuns:

Fizic? Nimic.
M-as axa insa pe latura mea artistica daca ar fi sa schimb ceva.

| mioara a răspuns:

Totul

| chikitoka a răspuns:

Hmm.greu.Cred ca as fi dorit sa fiu mai hotarata, sa fiu rabdatoare.si mai mult tupeu. Iar fizic...sanii mai micibig grin

| N538961518 a răspuns:

as vrea sa fiu mai inalt.

| yoanna73 a răspuns:

Mi-as pune silicoane si mi-as face o liposuctie.

| ramona22 a răspuns:

Fazis unpic nasul iar moral su nu mai fiu asa visatoare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Moral.sa nu mai fiu asa timida.
fizic.culoarea paruluibig grin

| LORI a răspuns:

NIMIC CRED CA CEI DIN JUR SUNT MULTUMITI CU MINE ASA

| LORI a răspuns:

SAU POATE MIAS PUNE SILICOANE DA NU PREA MARI

| gabrielamaria a răspuns:

Sunt rea... tare si as vrea sa fiu mai buna dar ...greu

| silvia_7043 a răspuns:

Nimic