| AndyAndrea a întrebat:

Daca ati avea o revista, ce ati pune in ea...adica de exemplu la divertisment, in afara de bancuri...sau la sport. ori ce categorii ati mai adauga? funda!(P.S.scuzati categoria e una dintre cele mai cautatebig grin)

Răspuns Câştigător
| Isabela96 a răspuns:

Istoricul revistei de exemplu daca e de mai mult timp sau eu stiu rebusuri,cursuri de gatit,ceva legat de eografie cum ar fi ceva nemai intalnit pana atunci,ceva special si cu poze frumoase si spectaculoase,la mijlocul revistei un poster despre un actor,acrtita,cantareata, fotbalist sau cevreti voi ce vi se pare mai potrivit si despre cine stiti cate ceva.
La titluri as sugera ceva frumos si sa starneasca interesul pentru a citi acel articol cum ar fi cine pe cine mananca? sau fecioara in lumina.
La sfarsit puteti pune o intrebare referitoare la unul dintre articole si sa ii datiun premiu, o diploma o ciocolata un pix sau un laptop depinde de ce puget aveti.
Pe ultima pagina a revstei voastre sa puneti ceva ditr-o reclama sau de la sponsorul revistei.
Ati putea pune articole despre cele mai noi programe si cum functioneaza ele.
Un titlu de genul CULORI PE CHIPUL PRIMAVERII cu un articol si poze cu cei mai frumosti fluturi si cele mai frumase flori iar tot in cazul acestui articol puteti pune ceva despre ziua Mamei.
BINE ARTICOLELE DIFERA DE LA O LUNA LA ALTA DE LA UN ANOTIMP LA ALTUL ASTEA SUNT IDEI
Puteti pune si ceva despre un oras antic care acum este un oras minunat si care nici pe vremuri nu se lasa mai prejos ca de exemplu orasul Constanta care cu 2500 de ani in urma se numea Tomis si era un oras frumos cu un titlu de genul orasul rasarit din legende.
Paradisul din insulele(numele) ceva frumos despre ea
Daca este o revista pentru scoala puteti pune un articol despre activitatile care se desfasoara in ea,despre elevi si profesori ei, despre balurile sau seratele de acolo...
Puteti avea ca orice revista o pagina mai la sfarsit cu tot felul de imagini sau actibilduri haioase.
Sau un articol despre spatiu cum ar fi Imprieteniti-va cu stelele.
Sau ceva ca agriculuta, industria...care sa fie in paralel cu ce era demult si ceea ce este acum.
O pagina cu tot felul de antivirusi sau un articol despre virusi cum evolueaza cine ii face si cum pot scapa de ei(Paznicii lumii virtuale)
O pagina cu horoscop.
O pagina cu traditiile din zona voastra.
O pagina de sanatate sau de ajutor in caz de incendiu, iti rupi o mana, esti blocat in casa.
Puteti avea daca este o revista pentru persoane de16-18 ani in si mai mult un articol despre viata sexuala si puteti lua informatii despre asta de pe adresa http://www.ccalba.ro/
Succes

1 răspuns:
| Dash a răspuns:

As face-o exact ca pe TPU!