| anonim_4396 a întrebat:

Bună dimineața!
Am și eu o întrebare:
Dacă eu sunt o persoană simplă, fără să fiu vlogger sau fără să am un site propriu sau cel puțin am un blog.
Ce categorie trebuie să selectez la pagina de Facebook pentru a-mi creea pagina de Facebook proprie în afară de Facebook-ul meu personal?
PS: Am văzut la Facebook în momentul în care creez pagina că mă pune să aleg între: Loc sau afacere locală,Companie, organizație sau instituție,marcă sau produs,Artist,formație sau persoană publică, divertisment, Cauză sau Comunitate.
Ce fel de categorie trebuie să aleg iar în aceste categorii sunt sub categorii care este categoria și sub categoria pe care ar trebui să o aleg?

Fundă la cel mai bun răspuns primit! happy

1 răspuns:
| Soka577 a răspuns:

Depinde despre ce vorbeste bloggul