| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati avea posibilitatea sa alegeti intre iubire si bogatie, ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| LineGuide a răspuns:

Alegand bogatia, vei ajunge repede la concluzia ca este de fapt ceea ce doreai. Daca ai ratiune, vei observa ca incurand vei ajunge usor si la dragoste adevarata, si nu nu neaparat pe interes.
Dar, daca alegand banii, iubirea nu mai poate exista(adica daca asta ai spus tu), aleg iubirea, pentru ca oricat de bogat ai fi, nu vei avea pe cineva care sa te iubeasca fortat, si nicidecum nu vei avea pe cineva care sa te iubeasca, sau macar sa tina la tine, cel putin ca la un frate.
Mult noroc!

62 răspunsuri:
| valixyz a răspuns:

Eu as alege din amn2 cate putin

| Eumembru a răspuns:

Iubire,dar si bogatie