Întrebare recomandată | SchutzstaffelSS a întrebat:

Daca ati fi avut posibilitatea sa alegeti unde sa va nasteti, in ce tara si oras ati alege si de ce?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred ca as alege un loc anume, daca ma gandesc mai bine ...nu cred ca as schimba ceva

| MBG a răspuns:

In China. nu stiu de ce dar imi place cultura chinezeasca happy

| Musique a răspuns:

Fiecare loc are defectele lui.
Mă mulțumesc cu țara în care m-am născut. happy
Baftă!

| RockNbeer a răspuns:

Una dintre cele 3 tari scandinave, sau...Irlanda.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Anglia,Londra.Pentu ca este o tara civilizata,fara gunoaie pe strada, fara maidanezi, fara tigani si manele, fara mita, etc.

| W3R4 a răspuns:

Tot în Romania, și în Brăila, pentru că îmi iubesc ţara și orașul, așa, cu bune și cu rele!
Seară bună!

| TashaUhm a răspuns:

Tot in Romania, Constanta! De ce? Pentru ca daca vreau pot pleca oricand in strainatate!
Alexandru Ioan Cuza nu s-a straduit degeaba sa uneasca Principatele Romana. nu?

| Pinker a răspuns:

California ca este aproape de plaja

| Pinker a răspuns:

Si in new york ca-i plin de vedete