| Alien a întrebat:

Daca aveti de ales intre frumusete si bogatie …ce alegeti?

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Banii, categoric

| Rayyy a răspuns:

Cu fiecare o poti castiga pe cealalta.
Daca esti bogat, te poti infrumuseta.
Iar daca esti frumos/frumoasa, poti castiga bani din asta.

| DakotaRoyse a răspuns:

Frumuseţe. Dacă ştii să o foloseşti, vine şi bogăţia laughing Da' invers nu prea merge. Decât dacă îţi place să fii mutant cu x operaţii estetice.

| Gentiana a răspuns:

Evident ca, fiecare ar vrea ambele variante. Dar nu mereu se poate!
Eu as alege ''FRUMUSETEA''!
Pentru ca, odata ce esti frumos/a, vine si bogatia cu ea!
De exemplu vedetele care sunt frumoase sunt invitate la sedinte foto, emisiuni etc.si asa vine si bogatia!

| pitikaaaa a răspuns:

Frumusetea
cu frumusetea vine si bogatia...
Binr si cu bogatia vine frumusetea dar mai greu.winking
deci frumusetea:X

| Kylexy a răspuns:

Nici una nici alta frumusetea e trecatoare si cu bogatia nu poti sa cumperi ce vrea inima ta in adancul ei!

| M3HappyKid a răspuns:

Niciuna` pentru ca daca nu esti frumos poti sa fii bogat iar daca esti bogat nu poti fi frumoslaughing

| Thunderstruck a răspuns:

Frumusete, clar

| Ionutz a răspuns:

Frumusete normal cu frumusete poti deveni si bogat dar cu bani nu prea cred ca poti deveni frumos numai cu ceva operati dar nu merita

| Lexy_8521 a răspuns:

Pai as alege boogatia pentru ca daca ai bani, prin operatii estetice poti deveni ce fel vrei tu. dar daca esti foarte frumos si sti cum sa profiti de asta poti face si bani happy

| uitatadelume a răspuns:

Eu personal as alege frumusetea... deoarece degeaba exista bani daca persoana langa care esti e urata si insuportabila, mai bine te lipsesti de orice valoare materiala laughing