| RAY a întrebat:

Daca doar sufletul conteaza fetelor de ce pe tinder nu dati la toti baieti accept ca se le cunoasteti sufletul? Adica imi dai respingere dar nici nu ma cunoști dar ma iei cu vrajeala fizicul nu contează

38 răspunsuri:
| SLS92 a răspuns:

Prin cunostinte funcționează cel mai bine, cum am zis am prietenii cu dantura facuta ZOB, dar ies din case și le abordează la terase sau cluburi, rezultate pe tinder o sa ai daca esti un 8/10 adica fata si corp bine lucrat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tinder nu e locul de gasit femei serioase! Si de fapt chiar daca ar fi femei serioase tot conteaza fizicul,este in codul nostru biologic sa vrem pe cineva atragator! Ar mai fi totusi de luat in considerare legea compensatiei,cum ii zic eu, adica sa ai un job bun si resurse de a intretine o familie daca nu esti asa frumos(pentru cele care cauta un sot), insa pana si atunci trebuie sa arati "Ok" si sa transmiti si niste gene cat de cat bune, dar majoritatea dintre noi oricum cadem in categoria average si putem arata mai bine daca oferim atentie fizicului! Insa daca nu arati de cel putin 8, nu ai ce cauta pe site-urile de dating si oricum, dupa cum am mai spus, sunt sanse mici sa gasesti acolo o relatie serioasa!

| SLS92 a răspuns:

Dar serios acum la anii pe care îi ai daca tu înca gândesti ca o sa dai de una care te va alege ca ai suflet bun.....mai bine ai lucra la tine sa găsești pe viitor job-uri mai bine plătite ( chiar si prietenii mi-au zis ca o sa îmbătrînesc asteptand asta si au dreptate) totul este despre faima si banii

| alexalx1234 a răspuns:

Contează pe dracu sufletul. Ele întotdeauna vor doar bani, BMW și vile de lux. Fizicul întotdeauna va conta, asta cu "fizicul nu contează" e doar o vrăjeală ieftină.

| alexalx1234 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe naiba în locuri publice. Nu ajută cu nimic. Am încercat la niște fete care arătau normal și când m-au văzut au scos spray-ul paralizant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru alexalx1234):

Lol
Pai ce le-ai zis?
Nu cred cã una care iti da semne ca vrea sa vorbesti cu ea ar scoate spray cu piper.
Prin semne iti dai seama cum se uitã la tine, ca se pune cat mai aproape de tine. Nu ca nici nu te observa si tu incerci Sa te bagi in seama.
Decât sa te plangi ca fetele se uita la bani, fizic si altele mai bine ai face in asa fel incat sa le ai. Oricum pentru tipe conteaza si atitudinea/caracterul, nici intr-un caz cum e al tau acum, banii si cum arati atrag **** dar doar caracterul le mentine.

| alexalx1234 a răspuns (pentru anonim_4396):

Astea de la Constanța sunt speriate de bombe, dar dacă văd un cocalar cu BMW imediat îi sare în brațe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru alexalx1234):

Pai gasesteti tipe din alte Judete, nu am de zis nimic de tipele din Ardeal. nu am calatorit eu prea mult sa-mi dau cu parerea dar tind sa cred cã pe acolo Constanta/Bucuresti/Moldova sunt cele mai proaste femei.