| JustATeenager a întrebat:

Daca doi baieti se *** e normal sa curga sange?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Da se poate intampla sa sangereze amandoi insa nu se intampla neaparat. Baiatului i se poate rupe frenul (ata) in cazul unei penetrari mai violente Fetitului ii pot aparea sangerari din cauza fisurilor anale daca "iubitul" este bine dotat si foarte dornic si nu menajeaza anusul "iubitei". Raspunsul este NU, adica nu este normal dar este foarte posibil.

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă prin *** trebuie se citim „bat pe rupte cu ciomegele", răspunsul e afirmativ.
Însă dacă era vorba doar despre a face sex, atunci NU, nu e deloc normal!

Răspuns utilizator avertizat
| OldSoul a răspuns:

Nu stim man... Tu sa ne spui.

| Felys a răspuns:

Singurul sange care e normal sa curga este menstruatia, in rest nimic nu e normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar din pacate, xenofobia nu e privita cu ochi buni in zilele noastre.

Răspuns utilizator avertizat
| Clausd10 a răspuns:

Depinde cu ce se ***. Daca o fac cu cuie de 14, mai mult ca sigur.