| unaboona a întrebat:

Daca dupa ce faceti sex un baiat nu te strange nu te atinge sta la marginea patului nu nimic asta ce inseamna? ca nu tine deloc la tine sau ca era timid si retinut?

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Poate omul se grabeste spre alte orizonturi si paturithinking

| Klepto a răspuns:

Timid si retinut? Dupa ce ati facut ce ati facut? Slabe sanse, doar daca nu are personalitate multipla si se schimba dupa terminare.
Mai stiu eu baieti care li se face scarba dupa ce fac "ceva" cu o fata.Parca nu se mai pot uita la ea. Sper sa nu fie la fel si situatia ta.Mai bine ai prelua tu initiativa si vezi daca si el iti raspunde.
Sau poate chiar nu stie ce sa faca dupa. Daca nu iti raspunde la atingeri si te impinge sau iti zice sa te dai de pe el cred ca iti dai seama ce trebuie facut.

| Ирина19 a răspuns:

Oboseste repede

| Silvia a răspuns:

Ce înseamnă?
''Mersi şi hai pa!''

| erik a răspuns:

Relaxat.

| virusake a răspuns:

Se odihneste si el. laughing Saracu... bine ca nu dai si cu pietre in el...

| doinitza12 a răspuns:

Eu nu stiu nu am patit asa ceva dar sunt sigura ca a facut ce a vrut si nu-i mai trebuesti.sorry daca te-am suparat dar asa este.

| stefangeles a răspuns:

Niciodata nu am sa inteleg dc dupa o partida de sex istovitoare femeia vrea sa stea la taclale cand barbatu saracu curge apele de pe el si mai bine facea la mana 20 de roabe cu beton laughing e obosit daca nu ar tine la tine ar trage pantaloni si ar pleca...

| Bianca_2742 a răspuns:

Mai nu cred ca este nici una din cele spuse de tine. O fii si el obosit dupa atata muncahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-l interesezi prea mult.