| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat te atinge in zona intima?

23 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Poate vrea sa vada cum reactionezi, daca si cat esti de sensibila, daca iti place, daca inchizi ochii si ii apesi mana mai tare sau nu, vrea sa te excite si sa vada ce ii spui si cum te porti mai departe, etc. Te-a atins direct jos, fara sa te mangaie intai pe sani?!? Daca a inversat ordinea buze, gat, sani, jos, e cel putin ciudat! V-ati sarutat macar si atunci i-a coborat mana?! Fi pregatita si sa iti ia si el mana si sa ti-o puna jos, pe zona lui! Trebuia sa ne spui si cati ani ai si cata experienta, ca sa putem avea o idee cat mai corecta! Oricum, e mai bine sa fi prudenta! Iar daca ai de gand sa il lasi sa te exploreze jos, numai dupa ce esti sigura ca e foarte curat pe maini! - deci nu oriunde pe strada, sau in lift, toaleta, sau garaj, etc. Mainile sunt pline de microbi, care te pot infecta jos foarte usor! Cel mai bine - daca chiar esti curioasa ce poti simti! - e sa il alsi doar asa, peste haine! Iar daca vrei sa avansati, cauta si citeste si faceti doar Petting!

| mona a răspuns:

Te vrea probabil

| pinkflower a răspuns:

Ca vrea cea ce vor toti baietii: sex!

| Alexandru0007 a răspuns:

Te verifica doarlaughing

| On3St4r a răspuns:

Faci tripleți!
Nimic, ce să se întâmple?!

| On3St4r a răspuns (pentru On3St4r):

Mă scuzi, am citit greșit.

| Azµre a răspuns:

Că vrea sex happy Logic, nu?

| raluk27 a răspuns:

Vrea sa verifice daca ti-ai schimbat Pampers-ul. Tu ce crezi ca inseamna?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Are chef de făcut dragoste.
Ai de grijă ce faci!
Nu te arunca aşa de repede cu capul înainte, lasă lucrurile să se întâmple toate la timpul lor.
Te pup!

| LineGuide a răspuns:

Inseamna ca are o oarece atractie sexuala fata de tine.

| Isabella95 a răspuns:

Inseamna ca vrea mai mult de la tine.

| Manuellllaa a răspuns:

S.E.X.

| tsunami11 a răspuns:

Eu m-a gindesc daca te atinge in zona intima inseamna ca deja esti maricica.Cum naiba esti asa proasta daca te atinge inseamna ca vrea ceva de la tine si tu stii singura prea bine ce vrea si pe pisica mea daca o va atinge cineva in zona intima isi va da seama ce inseamna asta.Eu nu-mi dau seama cum poti s-a fii asa mediocra sa nu-ti dai seama de asta.

| dorin1995 a răspuns:

Pervers!

| Smile3 a răspuns:

Ca e pervers!

| TarjaTurunenFan a răspuns:

Ca are pofta de sex

| darius1001 a răspuns:

Vrea sa faca sex cu tine big grin.

| ginadr a răspuns:

Se da la tine.

| Denisadeny1 a răspuns:

Inseamna ca vrea sa faceti dragoste dar sa nu-i cazi in plasa ai grija! si ar fi cazul sa nul lasi

| ranita a răspuns:

Din moment ce e un baiat oarecare si nu iubitul tau inseamna ca vrea sa te foloseasca pe post de obiect sexual. Daca esti o fata cuminte si nu vrei sa isi bata joc de tine nu ii mai permite

| cotel a răspuns:

Ori te place ori e pervers si vrea...