| Mihai20073009Radu a întrebat:

Daca esti circumcis poti sa te masturbezi?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA. Prin simpla miscare a palmei stranse pe penis, de-a lungul acestuia in jos si in sus exact la fel cum se procedeaza si in cazul penisului normal, cu preput. Cu simpla diferenta ca in acest caz palma alunce pe suprafata penisului la fel cum ar masturba un penis artificial sau o bata care este bine lustruita.big grin

2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Da. Poti avea nevoie de lubrifianti.

| jj7700 a răspuns:

Da, e un mit ca circumcizia impiedica masturbarea. O treime din barbati sunt circumcisi si nu au nicio problema sa se masturbeze. Din experienta proprie trebuie doar un pic mai mult atentie sa nu pui prea multa presiune pe gland ca te iriti, in rest e la fel ca inainte de circumcizie.