| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti sa nu te mai masturbezi?

Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

Nu prea poti. Daca iti vine o faci. Iti va trece cu timpul nevoia asta, dar foarte greu. Bafta!

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cum poți face un sport?
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

Nu te mai gandi toata ziua la sex.

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Traumatizeaza-te cu ceva legat de asta.Iti piere chefu instant.Gandestete la relele ce pot urma.

| ElleElly a răspuns (pentru NoOrdinaryHuman):

O prietena a facut asta, dar fara niciun efect.sad

| laurentiu80 a răspuns:

Un prieten stabil si perfect la pat, care sa te multumeasca. Dar dupa spusele specialistilor, oamenii se simt mult mai bine atunci cand se masturbeaza decat atunci cand fac sex. Daca simti nevoia sa o faci, fa-o, dar mai tarziu s-ar putea sa ai ceva probleme in pat cu partenerul.

| BLeur a răspuns:

Să nu te mai gândeşti mereu la asta, să îţi găseşti altă ocupaţie ca să poţi uita de masturbare happy.

| Denis777 a răspuns:

Din partea unei fete suna ciudatlaughing

| ElleElly a răspuns (pentru Denis777):

Sunt doar curioasa... daca intreb asta nu inseamna ca am si facut-o.

| missakihabara a răspuns:

Nu te mai gandi la obiecte ascutite laughing

| RemusAndrei a răspuns:

Pur si simplu spui NUlaughing

| ombladon93 a răspuns:

Pai..problema e ca nu te poti lasa. cand te mananca crezi ca te abtii sa nu te masturbezi?

| ombladon93 a răspuns:

Si daca ai facut-o nu-i o rusine ca nu esti singura femeie care o face, 80% din femei o fac, deci...