| LanguageMaster a întrebat:

Dacă eşti la facultate de litere la secția de limba şi literatura engleză este neapărat să te împrieteneşti cu cineva de la aceeaşi secție?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi culmea sa-ti limitezi spatiul de actiune, "vanatoare" doar strict la un numar redus de fete de la aceeasi sectie sau facultate. Lumea este larga, cu multe fete minunate, deci iubita ta s-ar putea sa nu aiba vreo legatura cu localitatea sau tara in care traiesti in acest moment.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Relatiile tale personale tin de simpatia si empatia personala, nu tin de regulile facultatii.
Te imprietenesti daca simpatizezi pe cineva, cu cine vrei tu!

| ℛąin a răspuns:

E strict alegerea ta.

| xAle a răspuns:

Da,obligatoriu