| Nature2003 a întrebat:

Buna! Știe cineva dacă-mi pot schimba la facultate limba straina pe care vreau s-o studiez?
Am intrat la Litere la București la Limba și literatura romana- Limba și literatura engleza și as vrea sa schimb la începutul facultății engleza cu spaniola.

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Sună la secretariatul facultatii si îi rogi să iti spună dacă poti depune cerere de transfer.
In unele universitati, studentii puteau depune cererile de schimbare a specializarii in primii doi ani de studiu.

| Nature2003 explică:

Mulțumesc mult!