| roby223 a întrebat:

Dacă ești virgin și faci sex cu prezervative te dezvirginezi sau ramai virgin?
Fără caterinca

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Te dezvirginezi fiindca pur si simplu intretii un act sexuala. Indiferent de modul in care este intretinut SEXUL. Cu prezervativ sau fara, SEXUL este SEX. In concluzie te dezvirginezi. Sanatate!

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Desigur ca da, nu trebuie obligatoriu ca penisul tau sa atinga vaginul, recomandat este sa faci mereu protejat, doar cand esti intr o relatie si stii ca aia e curata o faci si neprotejat

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca te dezvirginezi, ca nu te impiedica prezervativul.

| mihai69 a răspuns:

Dacă ești virgin și faci sex (doar) cu prezervative, rămâi tot virgin, desigur.
Dar dacă faci sex cu O FEMEIE și te protejezi cu un prezervativ, atunci cu siguranță nu mai ești virgin din clipa când ai strecurat penisul în vagin. Indiferent dacă e sau nu (și) caterincă.

| Emilian65 a răspuns:

Da, te dezvirginezi.

| Andreeush a răspuns:

Nu mai ești virgin în momentul când ai primul contact sexual, indiferent dacă o faci protejat sau nu.

| Sofer a răspuns:

Da. Nu mai esti virgin.

| Crackman a răspuns:

Da

| Raven a răspuns:

Protejat, neprotejat, nu mai ești virgin.