| ArisTOTelx a întrebat:

Daca faci sex cu o fata dezvirginata si tu fiind virgin, poti sa te dezvirginezi?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa te dezvirginezi inseamna sa ai un act sexual

| corbulalbrosu a răspuns:

Dezvirginarea ta se va produce in momentul in care vei intretine primul act sexual, cu o fata inca virgina sau cu o fata/femeie deja dezvirginata, cu sau fara experimentata sexuala. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| sofisis a răspuns:

In momentul in care faci sex cu o alta persoana, se numeste ca te-ai dezvirginat

| Plato a răspuns:

Mi-am pierdut timpul cu tine degeaba, Aristotele?

| ywar a răspuns:

Categoric! numai ca exista pericolul sa o dezvirginezi si pe ea de rabdare.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Bineinteles

| Quassaar a răspuns:

Nu,tu rămâi virgin până când faci sex cu o domnișoară virgină. Posibil toată viața!laughing

| ovidiu123432 a răspuns:

Da.

| Tpufan123 a răspuns:

Nu