| robertbossumare a întrebat:

Dacă faci sex cu prezervativ si esti virgin te dezvirginezi?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca te dervirginezi!
Prezervativul este indicat sa-l folosesti intotdeauna cand ais ex, indiferent ca esti sau nu virgin.

| sierra1 a răspuns:

Solicit atențonarea userul pentru vocabular obscen frecvent

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul corect la aceasta intrebare este DA. Modul prin care este intretinut actul sexual nu are legatura cu dezvirginarea. Ca si baiat, te dezvirginezi in momentul in care iti atingi penisul de ''pasarica''. Indiferent daca pe plua ta este montat sau nu prezervativul. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Te dezvirginezi doar dacă faci sex cu o fată. Doar cu prezervativul, nu se pune.

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| Goete a răspuns:

Dezvirginarea la baieti nu se obsearva fizic.
Dezvirginarea la baieti ar insemna faptul ca au facut sex cu o fata. Bine, hai, sau cu un baiat, o capra, etc.

Răspuns utilizator avertizat
| Fabyana307 a răspuns:

Posibil. Depinde de cum o faci.

| Viorel703 a răspuns:

Posibil, mai ales dacă e strâmtă, se freacă mai bine și e mai mare posibilitatea de a te dezvirginiza