| Miruna777 a întrebat:

Daca esti virgina si faci sex trebuie sa iti curga sange?

8 răspunsuri:
| FrozEenSoul a răspuns:

Nu la toate fetele curge sange... Nu este obligatoriu. Bafta

| Pufu a răspuns:

Nu neaparathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie de exemplu nu mi-a curs deloc. Daca faci sport atunci ai himenul elastic si cand se rupe, nu curge sange.
Pentru a primi un raspuns cat mai exact, poti intreba direct un medic! Intra pe http://forum.romedic.ro/ si intrii pe domeniul de educatie sexuala, insa trebuie sa iti faci un cont. Daca mai ai si alte intrebari, le poti posta acolo si primesti raspunsuri de la medici! :)
O zi buna!

| papusica987 a răspuns:

Nu neaparat.
daca ai himenu` elastic nu curge:*

| Chriistos a răspuns:

Da. Din nas.

| Raawr a răspuns:

Da, dovada ca nu ma esti virgina

| rubysSs a răspuns:

Da happy