| mygirl_the_best a întrebat:

O fata cand este virgina trebuie sai curga sange neaparat. dau fundiza

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu neaparat. 20% din fete nu sangereaza la deflorare.

| monyk a răspuns:

Buna, sunt unele fete care au himenul mai elastic...sangerarea nu e obligatorie.

| Crisu a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa curga sange. Exista posibilitatea ca himenul sa nu se rupa, sau sa se fi rupt din greaseala happy

| Lora a răspuns:

Nu-i neaparat!

Răspuns utilizator avertizat
| monique a răspuns:

Nu, din contra daca e bine pregatita sanse mari nici sa nu o doara. Himenul e elastic, si se rupe doar daca e brutalizat, fortat, altfel va lua forma penisului(se intinde la dimensiunea lui). Virginitatea se vede din gesturi, din timiditate si curiozitatea fetei, si mai ales din teama ei.

| jolie a răspuns:

Nu la toate depinde de himenwinking

| BOGDAN a răspuns:

hee hee nu stiu si eu care sunt baiat. o fata trebuie sa stie asta...

| jjijnbbhfsrt a răspuns:

Unele fete au himenul elastic si la prmul contact sexual nu ai nici dureri, nici nu le curge sange.

| alexa_9800 a răspuns:

Nu e neaparat. mie una nu mi-a curs delochappy

| neynya_4078 a răspuns:

Daca are himenul elastic nu va sangera.

| Mihaela_1499 a răspuns:

Buna.
Sunt trei posibilitati:
1) Himenul sa fi fost rupt accidental sau prin masturbare.
2) Himenul sa nu se rupa in urma actului sexual.
3) Nu e neaparat sa curga sange, la un procent mic de fete se intampla.
Cu prieteie, Diana.

| TaylorSwift a răspuns:

Nu, nu e neaparat. Daca prima relatie sexuala este dupa 18 ani 90% sanse sunt sa nici nu simti. Daca e inainte... poate durea ingrozitor. Poate sa curga o gramada de sange... ar fi penibil chiar la inceputul partidei sa curga mult sange si sa nu puteti continua!