| nanalicious a întrebat:

Daca eu iubesc un baiat si el iubeste o alta fata ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| alexutza003 a răspuns:

Sa renunti la el si sa mergi mai departe

6 răspunsuri:
| Nicky29 a răspuns:

Pnm grea decizie sa imi bag picioru e cea mai grea intrebare de pe TPU.off nu stiu ce sa zic du-te la sala si fa fitness.( crede-ma e cea mai buna solutie) - Dye my mother if i loe you. La sala sunt baieti cu muschi sigur il iei pe unu in vizor.

Sau daca il iubesti cu toata fiinta ta si mereu te gandesti la el nu iti ramane de facut decat sa il cuceresti si sa ii arati ca esti mai buna decat aia.Acum nu intreba cum pot s ail cuceresc pe baiatu de care imi place pls.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Nu pea ai ce sa faci pentru ca el deja place o fata, macar daca nu i placea de ea aveai niste sanse crede-ma nu ai ce sa-i faci

| hotx a răspuns:

Exista o mica mica probabilitate totusi ca tu sa te inseli ca el o iubeste pe cealalta fata. Nu cred ca e o rusine, dar poti sa discuti cu ambii aceasta situatie. Sentimentele pot fi controlate greu, mai bine te exprimi decat sa tii in tine. Mult succes, Simona - http://HotX.ro

| rony a răspuns:

Iubiti-va in...grup.

| nanalicious explică:

Pai am fost cuplata cu el.

si nu vreau sa il las pur si simplu en raspuns mai bun.

| budu_1759 a răspuns:

Cauta-ti altul