| simo102 a întrebat:

Iubesc un baiat ce sa-i spun daca stiu ca ma iubeste

Răspuns Câştigător
| JeSa a răspuns:

Incerc sa-ti mut intrebarea la alta categorie (pentru ca cea de ''Religie'' -, nu e tocmai cea potrivita) ca sa primeasca 'raspunsurile' adecvate cerintei tale. happy

Asadar, sa revin: daca ai o siguranta cum ca acel baiat 'te iubeste', incearca sa fii si tu sincera in a-ti exprima sentimentele fata de el, si sa i-o dai pe aia dreapta, cum ca: 'il iubesti'. (Nu vad nici o pierdere, ) in fine...

4 răspunsuri:
| ZK a răspuns:

Nu ai pus intrebarea la categoria corecta.Sau poate acel baiat e un preot/calugar? laughing

| simo102 explică:

Nu e asa mi-e frica ca o sal pierd de cand l-am pupat a tipat si nu mai ma baga in seama

| simo102 explică:

Multumesc nu stiu ce sa zic toate fetele sunt lesinate dupa el

| simo102 explică:

Radeti o sa vedeti ce o sa rad si eu de voi ha sunteti cred cu probleme la cap