| anonim_4396 a întrebat:

Daca eu m-am revazut cu un fost din liceu in 2015, se poate spune ca a fost relatia noastra patronata de semnul infinit? Adica dragoste infinita? 2+1+5=8! 8 intors adica infinit?! El crede in cifre si ii si place foarte mult matematica! Ce ziceti? Universul ne transmite ceva? De atunci tot dau semnul infinit(si opt) cam peste tot! Dau funda!

13 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Si de ce le-ati adunat si nu inmultit, sau scazut? Ca nu mai ajungeati la un rezultat care sa va ia mintile?

| minime3 a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Ca asa se face in numerologie

| Mirel4412 a răspuns:

Deci daca faci 4+25+31+9=69 asta poate insemna ceva? Mie nu imi place matematica, dar 69 seamana cu un numar divin.

| cristimihailov a răspuns (pentru Mirel4412):

Super tare.

Cred ca ai dreptate, 69 e reprezentarea lui yin yang.

Dar cred ca numarul "divin" e mai corect ca interpretare laughing

| 19flo79 a răspuns (pentru Mirel4412):

Crezi tu! laughing

69 > 6+9=15 > 1+5=6

Tu ai 6, numarul diavolului laughing laughing

| Mirel4412 a răspuns (pentru 19flo79):

6:2=3
3x4=12 ( numar norocos)
Data viitoare fii mai atent

| 19flo79 a răspuns (pentru Mirel4412):

Ok, scuze happy

| Saiko10 a răspuns:

Daca tu chiar crezi asa nu mai exista sperana pentru umanitate.

| 19flo79 a răspuns:

Ghicitul, astrologia, numerologia, magia, etc..., sunt metode de prostit lumea!

Daca nr vostru e 8, cate numere mai erau?
Is exact 9 numere, de la 1 la9, si orice pamantean si orice vrei tu se reduce la unul din cele 9 numere.
Dupa logica ta, doar in momentul de fata, aproximativ 1 miliard de oameni au cifra 8 laughing

Cititi studiati si nu mai aberati!
happy happy

| Crescent a răspuns:

Se poate sa fie o coincidenta

| minime3 a răspuns (pentru Crescent):

Totul se intampla cu un motiv in lume!