| Vernusio a întrebat:

Ce ganduri va transmite matematica? Va place materia asta? Pentru mine e cam o sperietoare materia asta dar nici nu o mai fac la liceu.

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De groaza. Din cauza ei am mers la liceu, la aprofil uman. Apoi m-am hotarat sa merg la armata si a trebuit sa invat singur toata algebra de real, dupa terminarea liceului.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Imi transmite ca sta la baza a tot ceea ce ne inconjoara

| Clorox a răspuns:

Nu prea imi transmite nimic, stiu ca este foarte importanta, nu cred ca avansam asa de mult daca nu exista matematica!

| Felissa13Eden a răspuns:

Matematica imi transmite ganduri de sinucidere big grin

| Alexandru216 a răspuns (pentru Felissa13Eden):

happy

| Alexandru216 a răspuns (pentru Felissa13Eden):

Imi place matematica 70%. Este o materie interesanta

| Fumiko a răspuns:

Pai mie imi place si nu matematica, in generala era foarte grea si de neinteles, dar aici la liceu e mult mai usoara fiindca ne explica pana intelegem.

| Pizzaislife a răspuns:

Matematica e grea complicata dar se face peste tot