| Adrian1415 a întrebat:

Daca fac sex cu o fata, si avem amandoi 14 ani, daca afla parintii ei poate sa ma denunte la politie si sa fac parnaie?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Parnaie faci daca esti major, asa doar o bataie de la taica su poate iei

| MidnightR a răspuns (pentru suntserios):

Daca o lasa insarcinata sau mai stiu eu ce, parnaia va fi vis frumos pe langa ce e in stare sa-i faca tatal fetei happy
Bagajele, avionul si cateva luni nu mai da prin tara laughing

| KamaSutra a răspuns:

Nu nu pot, poate doar să te bată
Mai bine mai așteaptă puțin

| Fatamuntilor a răspuns:

Mai rau... poate sa intervina protectia copilului pentru amandoi.
Politia nu are cum sa intervina pentru ca trebuie sa ai cel putin 16 ani ca sa raspuzi pentru faptele tale.
CEL mult veti fi pedepsiti de catre parinti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Mai rau, arzi in iad.
Lasa pl sa mai creasca, nu te *** de acum.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Parnaiee poti face doar daca ai peste 18 ani. Daca vrei ca tu sa faci asta, sa stii ca prntru o fata, inceperea vietii sexuale la o varsta frageda o poate lasa traumatizata. Si, sa nu uitati de protectie, pentru ca, in cazul in care o lasi insarcinata, te vei alege cu o bataie zdravana, pedepse, etc, de la parintii tai.Si sa stii ca, in cazul in care merge cu mama la ginecolog, pentru un control sau cv, medicul va afla ca nu mai este virgina si o vei pune pe prietena ta intr-o situatie nasoala. Bafta! happy

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Nu intri la pârnaie că ești minor dar s-ar putea să ți-o iei de la tatăl fetei

| Devilgrim a răspuns:

Va Arde hormonii in voi laughing
Faceti-va oral daca tot va manaca laughing
Mai bine va pregatiti de scoala.
Sau asteptati macar pana la +18 ani

| StephanieS a răspuns:

Cred ca nu stii la ce te expui. Bine ar fi sa nu afle parintii. Sa ramana intre voi doi, asta daca nu cumva la 14 ani ai tai nu te prea pricepi si o lasi insarcinata si atunci sa vezi...parnaie.