| anonim_4396 a întrebat:

Daca facem sex pot aparea ceva complicatii?

5 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Daca vrei sa faci asa ceva, ia si protejativa, puteti evita in felul acesta multe.

| anonim a răspuns:

Da.si in cel mai fericit caz, numai trei gemeni.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, poti contacta boli care se transmit pe cale sexuala, poti ramane insarcinata(daca asta o poti numi complicatie), poti avea dureri musculare daca nu ai conditie fizica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DOAR DACA FACETI SEX NEPROTEJAT.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Da, complicații prin neprotejare: sarcină, boli cu trensmitere sexuală, igena precară, schimbarea frecventă a partenerilorm, etc.
Prezervativul este cel mai fidel prieten care te poate proteja de complicații.
Pa, pa.