| DanielDesumoulins a întrebat:

Pot aparea complicatii in urma unui transplant de maduva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ricaricky a răspuns:

Stiu ca procedura e grea dar in final daca persoana care doneaza maduva este compatibila in mai mare procent cu tine pai nu ar trebui sa fie complicatii. Uneori pot aparea complicatzii din cauza ca organismul sa nu respinga transplantul cel mai des se intimpla daca mai apar alte probeleme dupa operatzie.cel mai bine ar fi sa consulti un medic daca ai nevoie de transplant pai cu cit mai repede posibil te adresezi la medic cu atit mai multe sanse de insanatosire. sper ca te-am ajutat funda?

2 răspunsuri:
| Ricaricky a răspuns:

Mersi de funda happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall! Daca a avut succes normal ca nu pot aparea complicatii decat mici de 1-2% alarmare.Stai linistit