| NicklausMikaelson a întrebat:

Daca faci dragoste cu prezervativ, organul simte ceva? ( Cam penibila intrebarea. dar asta mi-a venit in mine ) dar sunt chiar curios

Răspuns Câştigător
| Georgescu_Albert_1995 a răspuns:

De obicei orgasmul se simte.Dar restul nu prea..Conteaza foarte mult marca si calitatea unui prezervativ.Sunt unele gen(Durex ultra thin )cu care simti tot dar si altele in care te simti ca si cum ai avea cauciuc pe... Funda plzzzzz

1 răspuns:
| mada1820 a răspuns:

Da logic ca simti ceva, doar nu esti din plastila sa nu simti nimic.