| anonim_4396 a întrebat:

Dacă faci dragoste și folosești prezervativ partenerul tău când se termina in tine, adică in prezervativ, simte plăcere?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA. Senzatia de placere si satisfactia resimtita este exact aceeasi. Actul sexual in sine poate sa ofere senzatii care sa fie putin diferite comparativ cu cele oferite de sexul in care nu este folosit prezervativul ci o alta metoda de protectie contraceptiva. SanatatE!

6 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Nu e la fel ca fara, dar daca nu cumva vreti urmasi o sa se descurce asa.

Incercati sa nu luati neparat extra safe ca nu trebuie sa fie gros de 0.5.

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| mentholinks a răspuns:

Depinde. Poate sa fie unul din ala cu fundul in sus caruia nu-i place sa poarte prezervativ.

| Paul754880338 a răspuns:

Desigur Ionela! Si mai mult decat placere, simte si siguranta.

| Ionela2243 a răspuns (pentru Paul754880338):

Mulțumesc mult pentru răspuns!

| AnaPisicutza a răspuns:

Sigur ca da