| vicionutz a întrebat:

Ce este mai bine sa faci dragoste cu prezervativ sau pe liber

15 răspunsuri:
| MishikiCrisy a răspuns:

Nu conteaza senzatia, ci consecintele. E mai bine cu.

| alinaWalina a răspuns:

Buna.
Mai fata, tu ai idee ce inseamna "pe liber"?
Intereseaza-te un pic ce se poate intampla daca nu folosesti prezervativ, apoi fa dragoste.
Copii din ziua de azi...

| BeautifulMind a răspuns (pentru alinaWalina):

Eu de un an si cateva luni fac dragoste neprotejat, fara sa iau anticonceptionale sau alte pastile, si este foarte ok si pentru mine si pentru el. nu am avut niciodata nici o problema. am incredere in el, o scoate la timp! happy eu cred ca ar trebui sa te documentezi putin mai bine big grin

| alinaWalina a răspuns (pentru BeautifulMind):

Ma bucur ca se intampla asa si ca nu aveti nici o problema, sper sa mearga totul bine si de acum incolo.
Pa, pa.

| BeautifulMind a răspuns (pentru alinaWalina):

Va merge. pentru ca suntem am2 foarte precauti! happy pa-pa

| xCarol a răspuns:

Daca vrei sa faci un copil, bineinteles fara dar daca nu vrei surprize iti recomand cu prezervativ. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ce parte a...cucurigului esti.

| plosnitapufoasa a răspuns:

Daca esti sigur ca fatai sanatoasa si ca te poti controla(scoti la timp). merge si fara. dar tot sunt riscuri. din punct de vedere al placeri nici nu se compara fara ii mult mai intensificata placerea.

| BrokenInside a răspuns (pentru plosnitapufoasa):

Nu poti sa "scoti la timp"pentru ca daca a facut sex oral inainte sau alte lucruri de i-au ramas spermatozoizi pe penis degeaba o mai scoate inainte.

| plosnitapufoasa a răspuns (pentru BrokenInside):

Pai nu ma refeream la oral si nici el in cazu ala ar fi si culmea sa continui pe naspa.

| BeautifulMind a răspuns:

De un an si ceva fac dragoste neprotejat, fara sa iau anticonceptionale sau alte pastile, este foarte ok si pentru mine si pentru el.nu am avut niciodata nici o problema. am incredere in el, o scoate la timp happy

| MyhaytzaDjBeTa a răspuns:

Fara frate e cea mai frumoasa senzatie

| iΌĄηηĄ a răspuns:

Dacă nu vrei urmaşi, cu prezervativ.

| mariana2000000 a răspuns:

Citeste asta si vezi raspunsul :
http://specialromania.com/

;)

| Black2013 a răspuns:

Cu prezervativ, sa nu ai probleme de sanatate sau sa te trazesti cu copii