| virusxxx112 a întrebat:

Daca faci sex cu o fata care nu este virgina iei pastile? Dar daca faci cu o virgina ce se intampla?

6 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

rolling on the floor) ce pastile sa iei? nu se intampla nimic si nu trebuie sa iei nicio pastila

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Cum draq sa faci sex cu o virgina?
Virginele sunt bune doar de sacrificat pe munte!

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Nu ai cum sa iei pastile, ia ea pastile.cu tipele virgine se spune ca e bine sa faci prima data fara ca sa nu doara

| Bamboccea a răspuns:

Ia vreo 2-3 tone de viagra laughing

| sillvana a răspuns:

Pai trebuie sa iei anticonceptionale sa nu ramai insarcinat.glumesc,nu trebuie sa iei nimic tu.:X

| AfGanistaNu a răspuns:

O dezvirginezi laughinglaughinglaughing