| MyNameN0Name a întrebat:

Daca faci sex pe..la spate, si fata e virgina..se va intampla ceva? adica...va...curge sange?

Răspuns Câştigător
| Anonimutz98 a răspuns:

Daca fata e virgina si faci sex normal adica in vagin, da va curge sange pentru ca i se rupe himenul si este dezvirginata. daca faci sex anal adica in fund nu va curge sange

| MyNameN0Name explică (pentru Anonimutz98):

Mzbig grin de raspunsul asta aveam mare nevoie!laughing

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nu e recomandat. Datorită faptului că este virgină, va fi și încordată și așa poziția respectivă este una destul de încordată, poți cauza fisuri peretelui vaginal, așa că nu!

| Andradutsa a răspuns:

Logic ca va curge sange... mai ales ca pozitia "pe la spate" este una cu patrundere mai mare in vaginul fetei happy

| OannaAnna a răspuns:

Depinde de organismul fetei. probabil ca ii va curge daca inca e virgina. funditahappy?

| lisa21m a răspuns:

Daca fata este virgina, sange curge in mod normal. din toate partile. Fiind o fata virgina, pentru a nu`i provoca dureri e preferibil sa o iei incet, sa nu te grabesti. si sa faceti "dragoste" incet. ca nu va grabeste nimeni, asa este la inceput. cu timpul puteti incerca mai repede, atunci pe ea nu o mai doare asa de tare, va obisnuiti unul cu altul, si puteti incerca diferite pozitii in diferite locuri.

| MasterNEO a răspuns:

Nu curge nimic asa ca ''dai si dai''