| xGigel a întrebat:

Daca faci sex cu prezervativ ti se poate rupe ata?

Răspuns Câştigător
| suntZeu a răspuns:

Sansele scad putin pentru ca prezervativul are lubrifiant... daca respectiva e virgina inca mai sunt sanse sa se rupa, dar pentru o reteta cat mai buna sa nu se rupe trebuie sa ai prezervativu, fata sa nu fie virgina si sa fie foarte excitata. Poti trai toata viata cu ata si sa nu patesti nimic sti linistit

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur. Totusi, 60% din barbati traiesc cu frenul (ata) integru toata viata.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, normal.

| Athée a răspuns:

Nu cred ca e posibil, avand in vedere ca protejat nu simti "procesul" atat de pronuntat.

| Ionut19CT a răspuns:

Nu. dabea se rupe fara prezervativ. Da cu prezervativ...

| BlockBuster90 a răspuns:

Salut, de obicei ata aia se rupe oricum. nu la orice barbati, dar exista sanse mai mari sa se rupa fara prezervativ. se poate rupe si cu... dar nu stiu sigur...

| Ruja_Sebastian_1986 a răspuns:

Nu! Pentru ca este in primul rând lubrifiant prezervativul las-o in pace ca nu-ți sta in coaste ața! Prezervativul are rolul lui iar ața la fel ..Important este să fie curată și igienizata asta-i important sa te țină demaroul in rest dă-i pedală