| Totuldespresex a întrebat:

Daca faci sex in apa neprotejat poti ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Ager a răspuns:

și ce crezi că apa te scapă de sarcină?tongue...
ai șanse la fel de mari ca "și pe uscat"!

10 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Daca faci in mediul aerian pariu ca nu ramai!laughing) (Gluma).

| MLSS a răspuns:

Sansele sunt mai mici, evident daca nu ejaculezi in ea.
Success:*:***

suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde scoateti intrebarile aste frate? Chiar nu aveti cele mai vagi cunostinte de biologie / anatomie?

| mat31new a răspuns:

Da, daca sperma ajunge in vagin poti sa bagi cu apa in vagin ca mititeii au intrat deja in sistemul endocrin.

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Normal cretino. in pamant n-ai incercat? poate in loc de sperma iti intra un vierme

| Leonard97 a răspuns:

Bineinteles

| Prochill a răspuns:

Sa te invat ceva poti face SEX si pe uscat si in apa si neprotejat si nu ramai, totul pleaca de la ejacularea baiatului daca baiatu ejaculeaza in fata ramane si pe uscat indiferent de mediu dar daca nu ejaculeaza in ea nu are nicio treaba, Sper ca ti-am fost de folos.BAFTA

| ananyyo a răspuns:

Tu ce crezi? neuronii aia ai tai micuti la ce ii folosesti? daca faci sex neprotejat exista riscul sa ramai insarcinata indiferent de mediul in care il faci.

| Loola007 a răspuns:

Cand faci sex in apa ai sanse sa ramai insarcinata chiar si daca o faci protejat...

| tanutzu22 a răspuns:

Cred ca DA