| Bla_8440 a întrebat:

Daca faci sex iti dispar cosurile de pe fata? :S
ma refer. la acnee tongue

Răspuns Câştigător
| Crisstina a răspuns:

Nu prea cred laughing

22 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Daaaaaaaa. Sunt singur acasa, iti dau adresa?

| clauss a răspuns:

O sa ti dispara cosurile mai tarziu, stai linistita, de unde ai auzit prostia asta ca daca faci sex o sa dispar cosurile? ai rabdare, la mine au disparut dupa 18 ani

| Alex0194 a răspuns:

Nu

| GyeBaek a răspuns:

Nu, eu stiu ca dava te masturbezi iti apar cosuri.

| blue-star a răspuns:

Nu iti apar cosurile nici daca faci sex normal, nici daca o s*gi sau daca te masturbezi.Stai linistita.

| virusake a răspuns:

Doar daca sunt eu partenerul. big grin

| Ionutzz97 a răspuns:

Nu

| Alexandru_8107 a răspuns:

Aiurea! Crede-ma.

| Bogdan_7395 a răspuns:

Da, sigur...Recomand sexul cu mine, sunt certificat de Ministerul Sanatatii laughing

| Bla_8440 explică:

NU mz :]].
Ma plictiseam :]]]]
Am auzit asta de la o tampita d colegalaughing))
si sincer nu vr sa fac asta prea curnad.deci...laughing
=]]]]]
don`t care

| Bla_8440 explică:

Hmm mai deci acum pe bune.
am auzit chestia asta intamplator.
si pur si simplu era o curiozitate.thinking pnm
daca un baiat punea intrebarea asta ce sareati cu gura "iti dau adresa mea".
ma streseaza atatea discriminari la adresa fetelor pe bune. rolling eyes
nu mai poti pune o intrebare.[bine recunosc nah e putin stupida]...ca gata
si app tipa era bitch.eu nu sunt.
oricum ar fi prea devreme happy
pur si simplu era doar o intrebare happy
Gosh tongue
Ma rog thinking

| sbt a răspuns:

Buna. happy asa se spune. dar mie sincer nu mi-au trecut si mi-am inceut viata sexuala acum un an.Acum nu stiu. poate sunt eu mai ciudata laughing in fn.si nici corpul numi sa modificat intre timp.Nici o schimbare.

| MrXXXdude a răspuns:

Da big grin dar poti sa scapi de ele si prin alte metode chiar daca esti adolescenta tongue

| Riyukii a răspuns:

Nu, iti apar mai multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dispar dar daca nu esti activa din punct de vedere sexual iti apar iar, dar nu cum erau inainte, stiu din exemplul propriuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cand mi-am inceput viata sexuala, dupa ceva timp mi-au mai disparut cateva, dar daca nu o mai faci o perioada o sa-ti apara iar.si in plus daca u ai acnee si prietenul tau nu dupa ce o sa te culci cu el o sai apara si lui cosuri pe fatahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate la tine da ca esti un cazmai rar dar daca e ceva sau ai idei iti dau adresa mea disponibil 24h din 24h

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da iti dispar trebuie sa faci sex si eu am facut si mi-au disparut bafta fa sex mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dispar cosuri de la barbie si frunte

| SensiBlu a răspuns:

NU! cunosc multe persoane care intretin relatii sexuale si inca au acnee deci NU!

| Vali_1342 a răspuns:

Nu... e doar un mit!

| Blackzu93 a răspuns:

Doar daca o sugi si primesti creampie
altfel nu, scuze de rasp dar nu ma pot abtine de la aberatia asta de intrebare