| anonim_4396 a întrebat:

Daca faci sex oral si inghiti... poti ramane insarcinata mai ales daca esti pe stop astept un raspuns serios nu va bateti joc

79 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu si eu as vrea sa aflu sad

Alte răspunsuri
| soky a răspuns:

Nu va mai bateti cu pumnu in piept... decat sa o certati mai bine raspundeti la intrebare cu un raspuns prompt daca stiti, daca nu abtinetiva...
poate parea o intrebare prosteasca, dar nu trebuie sa fiti si voi la fel sa o luati peste picior... puteti explica frumos si din ce cauza nu ca sa inteleaga...

Alte răspunsuri
| Giorgi_3532 a răspuns:

Nu

| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Eu nu inteleg de ca va bateti joc de ea. Nu, nu poti ramane. Si si daca era sa nu fii pe stop, tot nu ramaneai.

Alte răspunsuri
caramela
| caramela a răspuns:

Doamneeeeeee, e strigator la cerstraight facestraight face cum poti sa practici asa ceva, apoi sa ceri informatii? gandul va e numai la sex oral la varsta frageda? sex normal nu se mai practica fratilor? nici nu se mai meritya sa dau explicatii...straight facestraight face

Alte răspunsuri
| cosmywooz a răspuns:

Esti chiar culmea tu te-ai gandit inainte sa pui intrebarea asta? normal ca NU!

Alte răspunsuri
| Shinen a răspuns:

Buna.
Nu ai logica sau ai pus intrebarea in bataie de joc. Cred ca te-au lamurit ceilalti utilizatori.Si mai bine ma abtin sa mai comentez!happy

Alte răspunsuri