| anonim_4396 a întrebat:

Daca fetele ar stii pe dinainte care baiat e mai potent credeti ca i-ar alege pe cei mai potenti cu prima ocazie? Sau cand se trezesc langa unu mai impotent asa ii dau papucii cat mai repede? laughing
Fiindca eu ma consider foarte potent si vreau sa stiu daca fetele ar prefera sa ma aleaga pe mine sau un impotent in schimb? laughing rolling on the floor

2 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

O panarama sigur ar proceda asa. Pe langa potenta mai trebuie sa ai bani. O fata adevarata, ar alege un baiat mult mai complex decat un armasar in pat, si un pampalau in viata reala.

| baal24 a răspuns:

Cool story bro