| anonim_4396 a întrebat:

Ce ar alege o fata intre un baiat frumos da cam impotent si unul mai urat dar foarte potent?

4 răspunsuri:
| Dav7id a răspuns:

Ar alege altu din ce ai spus tu aici.Garantat.Aleg ele un Don Juan(Bmw,peruca pe piept, par tratat in parti si chel pe mijloc, foarte inalt.cand sta pe scaun,adidasi naic si pijamale armani cu cravata din piele de musca). Fetel stiu ce vor, da' tin pentru ele, face parte din decor.

| darrio2007 a răspuns:

Cu cel frumos iese pe strada sa il vada toate prietenele ca sa moara de ciuda si cu cel potent face sex nebun.

| RxTx a răspuns:

Banii

| djmaxtor007 a răspuns:

Normal, unul urat si care rupe patul, rupe salteaua, tremura peretii, cad icoanele! Eu sunt urat si potent love struck si ma plac fetele!