| PufyRea a întrebat:

Daca fetele au ciclu baieti ce au?

32 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Barba.

| Dr3yga20 a răspuns:

Noi le avem pe fetewinking

| Dr3yga20 a răspuns:

Baietii nu au nici un fel de secretii periodice sau necontrolate, cele care sunt, sunt provocate.

| Decebal a răspuns:

Baietii pot face sex in fiecare zi - Suntem intotdeauna gata laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Baietii au sperma.

| RAY a răspuns:

Nu au ciclu pentru ca nu au ovule voi aveti de aia vine luna de luna

| Crucified a răspuns:

Si ei au rolling on the floor doar daca cineva ii loveste acolo rolling on the floor

| Crucified a răspuns:

Polutie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dorinta ca sa nu nimereasca fete pe ciclu.

| Pitzipoanca a răspuns:

Noroc.
P.S.: invata limba romana, e inca limba oficiala.

| Shatteredx a răspuns:

Femeile sunt sclavele barbatilor

| Anutza023Ani a răspuns (pentru Shatteredx):

Du-te ma de aici

| Emilian601 a răspuns:

Crize de persoanlitate

| benga94 a răspuns:

Baieti nu au nimic, baieti au sperma si dupa un contact sexual la finalizare te umple ca o cascada!

| stef112 a răspuns:

Au si baietii ciclulaughing

| F1rstBlooD a răspuns:

Adica noi cind facem l.a ne da s...a adica un fel de ciclu dar e controlat
si ciclul asta nu ne afecteaza cu nimic daca "tanku nu e intrat in padura"laughing
multumita?

| Feelings14 a răspuns:

Ei au polutii nocturne. Daca cu ceva timp inainte au fost cu o fata, au vazut un film de dragoste sau ceva. noaptea li se intampla sa ejaculeze.

| DistrugatorulDeVise a răspuns (pentru Feelings14):

Alea mai sunt numite şi "vise umede" şi se intâmplă doar la unii băieţi, nu la toţi.

| Feelings14 a răspuns (pentru DistrugatorulDeVise):

Nu stiu exact. Eu asa am invatathappy dar multumesc.

| PufyRea explică:

Eu ma refer la alteceva! Nu la chesti din astea! :p

| PufyRea explică:

Da stiu, dar si baieti au ceva secreti in timpul nopti li se scoala si alte chestii din astea!hee hee

| PufyRea explică:

Why? :o

| PufyRea explică:

Mai exact cum sun provocate?

| Dr3yga20 a răspuns (pentru PufyRea):

Prin masturbare.

| PufyRea explică:

Ce sunt alea?

| daddy001 a răspuns:

rolling on the floor... au de toate!

| Ionut22244 a răspuns:

Noi nu avem nimic..noi suntem pe baricada tot timpu..cand se iveste ocazia hop dam drumu la treabalaughing

| Love_Yubyzyk_1994 a răspuns:

Au sperma

| Adrian_Gangu_1991 a răspuns:

Erectie rolling on the floor