| anonim_4396 a întrebat:

Exista si la baieti un fel de ciclu?

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu exista. daca te referi la polutii, acesatea sunt niste vise erotice in cursul carora se produce ejacularea, fara a fi deloc ciclice sau regulate si fara a avea legatura cu vreun ciclu hormonal.

| Crucified a răspuns (pentru Brigaela):

@Brigaela
nu neaparat erotice, baietii au polutii datorita pubertatii, nu neaparat vise din astea happy

| Crucified a răspuns (pentru Brigaela):

Da. Dar se numeste polutie. >big grin

| mgtow a răspuns:

Nu

| Razvan a răspuns:

Da.Ciclu de beriwinking

| Alex0194 a răspuns:

Nu, deloc... esti sigur ca nu esti fata? daca zici ca ai ciclu laughing

| anduta160 a răspuns:

Nu, de ce flavius tu ai?

| DannielZMF a răspuns:

Oare cum ar fi sa ne curga pl? laughing
Gulumeam
NU!

Bafta!

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Da si iti vine pe urechi? Tie ti-a venit? laughing

| rolfenstein a răspuns:

Doamne ce intrebare!laughingsigur ca nu. dc ai descoperit de curand ca ai asa ceva?

| dudu13 a răspuns:

Nu

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Nu! Dar la baieti sunt unumite schimbari, schimbarea vocii, cresterea parului in anumite zone, etc.Se numeste pubertate

| emeris a răspuns:

NU! laughing ceva asemanator sa zicem ar fi polutiile... dar nu laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa nuuuuuu? ai ciclu in fiecare dimineata dupa ce au tras o bauta strasnica, fetele folosesc tampoane iar baietii zeama de varza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne fereste! nu exista :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce insemna ciclu