| semy a întrebat:

Daca iau anticonceptionale si se intampla sa am o aventura cu un necunoscut si o facem neprotejat si termina in mine pot ramane insarcinata? sau in caz de viol? intreb informativ

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Tocmai pentru ca au efect contraceptiv se numesc anticonceptionale.Nu ai cum sa ramai gravida, insa poti sa contactezi o boala venerica daca partenerul este ocazional si nu se protejeaza cu prezervativ. De o sarcina mai scapi, dar de SIDA nu te scapa nici pamantul!

3 răspunsuri:
| covexrobu a răspuns:

Pai si daca ti-o tragi cu un cal si termina in tine tot nu poti ramane insarcinata. Pentru ca de aceea se numesc anticonceptionale. Si daca le iei tu indiferent cu cine faci sex nu vei ramane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow! ce fantezii ai laughing. aventuri si violuri!

| ciocio a răspuns:

Cred ca esti blondutzahee hee