| Cosmiinna a întrebat:

Daca iei anticonceptionale, sindromul premenstrual isi mai face simtita prezenta? Ieri am terminat folia si pot sa spun ca am avut dureri de cap, stari de nervozitate si azi simt bufeuri plus ca poftele alimentare sunt cam de o saptamana?

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care toate cele 21 de pastile AC au fost administrate cu respectarea intru totul a indicatiilor de folosire/utilizare precizate de producator, formarea unei sarcini devine 100% IMPOSIBILA. Multa sanatate!