| VrRos05 a întrebat:

Dacă ieși cu o fată la întâlnire și ea vede că îi dai atenție și o iubesti, îți va oferi și sex?

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e o regulă. Depinde de cat de libertina e.

| VrRos05 explică (pentru anonim_4396):

E o regula atunci când ei doi stau la distante mari și întâlnirile nu se produc deseori

| RogerRon a răspuns (pentru VrRos05):

Ae dreptate Rosalia. Nu am auzit de o astfel de regula nici daca sunteti la distanta si va intalniti rar.
Daca va intalniti nu inseamna ca vrea sigur sex, cum poti sa crezi asa ceva ca e regula?
Dar probabil ca vrea sa petreceti timp impreuna. Daca nu ti-a spus explicit ca vrea sex sa stii ca nu e regula si trebuie sa respecti fata daca nu vrea poti incerca dar sa o respecti daca nu vrea, altfel intri la agresiune/viol in puscarie e foarte grav

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Nu îți va oferi nimic dacă nu simte ca trebuie sa ofere. In plus, trebuie sa meriți asta. Fa gesturi pentru ea, dovedește-i iubirea ta și apoi asteapta te la sex

| VrRos05 explică (pentru Mihhhhhhhh):

Aoleeu, parcă oferă ea ceva și noi nu.
Da ce, noi bărbații nu oferim?
Putem spune ca le oferim noi lor p
Ele ce mare brânză ne oferă, o gaură folosita...

| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru VrRos05):

" o gaura folosita", ma scuzi ca intervin dar țin să te contrazic.
Voi vreți fete " virgine" dar cu tupeu și care sa știe ce sa facă în pat.
Problema este strict la voi, dacă o fata te " iubește " și tu vrei doar " sex" de la ea, mai bine ii spui pa, nu e ok sa te joci cu sentimentele altora doar pentru ca vai suferi tu de nebăgare în seama, relax.
Și voi aveți o p. și aia inutila, ca va lipsește creierul.

| Michele7 a răspuns:

Doar atunci când este pregătită! Dar dacă tu vrei doar sex și atât mai bine nu te băga într-o relație ca să-i oferi speranțe.

| RogerRon a răspuns:

Nu e foarte bine sa gandesti asa, ca iubesti o fata si tu nici macar nu ai iesit cu ea sa o cunosti cum este ca persoana poate te va speria si nu o vei mai iubi dupa cateva intalniri dupa ce o cunosti cu adevarat. Vei ramane dezamagit daca gandesti asa. Iubire apare cred sau poti sa ii spui te iubesc dupa ce va cunoasteti de mai mult timp.
Nu prea ar trebui sa ai sentimente reale de iubire pentru o fata de la prima intalnire.
Spune lucrurilor pe nume, esti foarte atras de ea, ai dorinta mare pentru ea, dar nu ii pune sufletul pe tava asa repede. Nu iti imagina ca daca e frumoasa are un caracter bun e o persoana care se potriveste cu tine.
La prima intalnire trebuie sa va cunoasteti, si tu sa faci lucruri care sa creeze atractie sa fie si ea atrasa de tine, nu numai invers. Daca e atrasa de tine, daca stabilesti raport emotional cu ea, poate face si sex cu tine daca e ceva mai libertina. Daca nu, iti va spune ca nu face asa repede sau ca e virgina si asteapta...
Eu as recomanda sa nu ii spui ca o iubesti asa repede, poate dupa ce faceti sex eventual.
Daca te intreaba ii zici ca o poti iubi ca simti ceva pentru ea dar tu nu poti sa zici ca iubesti pe cineva asa repede, evrntual dupa ce faceti sex. Poti sa ii zici si ceva romantic daca vrei dar as evita sa zic atat de repede te iubesc.
Nu fii pampalau, poate face sex si daca doar e atrasa de tine nu trebuie sa ii spui ca o iubesti imediat ce o vezi. Fetele fac sex si cu baieti mai rai, care nu isi dau sufletul pe tava din prima. Tu ai face sex mai degraba cu o bleaga sau cu o fata mai smechera/inteligenta?

| VrRos05 explică (pentru RogerRon):

Nu cred că e o regula ce ii spui atâta timp cât te îngrijești, te tunzi, arăți bine

| RogerRon a răspuns (pentru VrRos05):

"Nu cred că e o regula ce ii spui atâta timp cât te îngrijești, te tunzi, arăți bine"
Conteaza foarte mult ce ii spui unei fete, mai ales daca vrei sa faci sex cu ea. Si ingrijit tuns dar conteaza mult ce spui. Fetele nu sunt ca baietii daca arata baiatul binisor fac sex cu el ca arata frumos ca un păun. Ai grija ce spui, femeile sunt atrase si dupa ce vorbestisi cum vorbesti, nu sunt ca baietii suntem putin diferiti. Nu mai am timp sa stau sa explic acum

| RogerRon a răspuns:

O metoda ar fi sa faceti ceva distractiv la intalnire(film, parc distractii, dans), sarut-o cand crezi ca e pregatita dar nu de la inceput ci dupa ce ai relationat mult cu ea si e catde cat qtrasa de tine, daca te saruta in continuare daca te saruta inapoi poti incerca sa ii pui mana sub fusta, cu tupeu, daca NU iti da mana inapoi de sub fusta poti continua happy se va excita si poti sa faci sex cu ea chiar acolo, eventual dupa ce se excita poti sa o intrebi daca vreti sa mergeti intr-o camera impreunaz daca nu sunteti deja.
Daca iti da mana inapoi nu e problema dar NU mai incerca sa pui mana acolo la intalnirea curenta cel putin. Oricum daca te-a sarutat esti pe drumul cel bun si daca te opresti acum pana la urma e foarte posibil ca vei ajunge si sa faci sex cu ea, daca nu e virgina(daca e vei avea mai mult de asteptat probabil).
E ok ca baietii sa aiba initiativa si sa incerce, nu fii pampalau, dar daca iti da mana inapoi sau daca se opreste si nu mai vrea sa faca sex, respect-o sa nu o fortezi cumva si nu mai incerca, si ai rabdare cu fata.
La prima intalnire e mai greu, poate trebuie sa iesi la 2-3 intalniri sa incerci sa o saruti sau sa incerci mai mult, dar poti sa iti faci mai multe prietene si sa iesi cu ele la intalniri in paralel daca nu se cunosc una pe alta.

| VrRos05 explică (pentru RogerRon):

Hai ca 2-3 întâlniri
Se saruta la prima, doar trebuie tupeu, se lasă sărutare de toți fraierii, de ce nu s-ar lăsa de mine

| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru VrRos05):

Că te strica " aroganta", " frustrarea" și imaturitatea ta.
Faptul ca habar nu ai sa apreciezi o femeie,de ce vii aici sa te plângi de fiecare data?
Ca sa îți răspundă oamenii cu capul pe umăr și sa ii faci tu " atotștiutorul " ou și oțet, dacă îți știi răspunsurile la întrebările prostești, nu mai scrie aici".
Vorbești de parca sunteți semkeri voi ăștia de sex masculin ca aveți o p***, uitați enorm faptul ca femeile nu sunt făcute pentru voi, ci pur și simplu trăim toți pe aceasta planeta, ca să ne înmulțim ( la alegere) ca nu ești animal sau deloc, fiecare sa se bazeze pe ce vrea și sa lege relațiile în funcție de ce își dorește.
Și dacă ai mai multe experiente nu înseamnă că ai fi folosita laughing), păcat de capul ala sec, de sus, dacă îl folosiți doar pe ala de jos, csf.
Dacă voi aveți experiente sunteți mari smekeri = sunteți și voi p*** folosite.

| Alex737889 a răspuns:

Depinde de fata frate, nu toate s la fel

| Deyutz0709 a răspuns:

Doar asta ai în cap tu de la o fata?‍♀️