| raul9595 a întrebat:

Daca ii dai la o fata o palma peste fund si zambeste la tine ce ar putea insemna?

23 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Ce taran esti.

| clickclicksnap a răspuns (pentru madyddd):

Cel mai original raspuns, jur... :-)

| anonim_4396 a răspuns (pentru madyddd):

Da-mi voie sa intervin.
Remarca ta ma face sa ma simt lezat asa ca simt nevoia sa iti spun ca nu doar taranii fac asta, ci si orasenii asa ca te rog, nu mai generaliza.
Banuiesc ca nici tie nu-ti place cand auzi pe cineva spunand ca toate femeile sunt curve.
Ei bine, cam asa ma simt eu acum.

| madyddd a răspuns (pentru anonim_4396):

Dragul meu, ce-ti place ce nu-ti place e fix problema ta. Candva mi-ai zis ca sunt agramata, tu crezi ca mie mi-a placut?

| anonim_4396 a răspuns (pentru madyddd):

Bai, dar ce tinere de minte ai. Eu uitasem.
Uite, poti sa ma faci prost, retardat etc, nu-mi pasa. Problema aici e ca tu asociezi cuvantul taran cu prost.
In fine, daca zici ca te-am facut agramata inseamna ca am avut eu motive, iar motivele alea ma fac sa pun punct discutiei.

Pa, pa.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ca tu esti needucat si ca este retardata ca-ti accepta asemenea mitocanii.

| AnemonaP a răspuns:

Poate zambeste ironic.Cand un coleg de clasa imi da palme peste fund, ii zambesc ironic ca sa nu il pleznesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca-i place de tine si ca vrea sa o ***.Ce crezi ca inseamna?

| Hakuouki a răspuns:

Inseamna ca e o fata normala, adica asemanatoare celorlalte care zic "lasa-ma" si totusi iti iau ele mana si ti-o pun pe fundul lor.

| Happyjump a răspuns:

Ca ii place, e parasuta

| TeckTonik997 a răspuns:

Inseamna ca e c*rva usuratica daca se lasa asa de usor.

Răspuns utilizator avertizat
| 16Gabriela a răspuns:

Inseamna ca ii place.

| Beccaaa a răspuns:

Ca e perversa...

| clickclicksnap a răspuns:

Ca se gandeste la cel putin 18 moduri in care sa te omoare. Inseamna ca hormonii tai sunt intr.o agitatie extrema, iar ei ii place asta... numai bine

| Waffen18 a răspuns:

Ii place

| MymyMihaela a răspuns:

Ca ii place sau ca a durut-o asa de tare incat nu-si putea stapanea lacrimile si a inceput sa zambeasca. rolling on the floor Glumesc, probabil e obsedata sexual. laughing)

| xStixx a răspuns:

Înseamnă că i-a plăcut şi mai vrea. ^_^

| Valentino46Rossi a răspuns:

Insemana ca ii place sa fii perverswinking

| ArianaB a răspuns:

Incredibil. Ce raspunsuri aveti unii, normal ca fata e de vina, nu?!
Trage si tu concluzia, inseamna ca tu esti cam needucat daca faci asemenea gesturi, si nu zic ca nici ea nu are nicio vina. Din moment ce iti permite asa ceva, nu inseamna neaparat ca e usuratica, in niciun caz nu e o fata serioasa, daca erati impreuna mai zic ca se accepta. Tu ai cea mai mare vina daca ai facut asta, nu ea, ea doar a reactionat, indiferent ce tip de fata este. straight face

| Ade1996 a răspuns:

Sau rambeste din politete si incearca sa nu iti dea una.

| sonnyeffect a răspuns:

Fute-ma baaaa

| Neagu_Robert_1996 a răspuns:

Ca ii place laughing probabil!