| anonim_4396 a întrebat:

Ce insemna cand se uita la tine si iti zambeste si e parca cum ar zbura

Răspuns Câştigător
| TheRealDaniel a răspuns:

Inseamna ca esti indragostita, ori tu ori el, nu prea imi dau seama din exprimarea ta.

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

E indragostit total si mortal.
De tine.

| DNSK a răspuns:

Ca trebuie sa-ti schimbi mobila de bucatarie.

| LNK a răspuns:

"e parca cum ar zbura"
Misto. Isi ia zborul?

| HDeNiSaR a răspuns:

Care cu cine zboara? sunteti zmei?

| KaterinaРомановский a răspuns:

Omfg! Oi fi eu alta natie si ma descurc rau cu romana, dar tu ma intreci si ma bati la capitolul exprimare! Ce inseamna "e parca cum ar zbura"? Omfg!

| Elliewayne2000 a răspuns (pentru KaterinaРомановский):

Ma scuzi daca am greseli de gramatica doar ca eu sunt romanca dar m-am nascut in cipru si am 16 ani de cand sunt in tara asta si nu imi stiu la perfectie limba

| KaterinaРомановский a răspuns (pentru Elliewayne2000):

Si totusi ce ai vrut sa zici cu fraza aia?