| Deea4Deeutza a întrebat:

Daca imi place de un baiat si el e cu alta fata ce pot sa fac? funda:X

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Deocamdata nu mai poti sa faci nimic

| neutrino a răspuns:

Te poti uita la ei si sa-i admiri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să îți cauți pe altul. Eu nu l-aș mai căuta nici ca amic, aș suferi prea mult. Sau, dacă tu crezi că primești suficientă atenție, rămâneți doar prieteni.
Sau aștepți despărțirea.

În niciun caz să nu cauți să le strici relația, asta arată că nu ai caracter, să ruinezi viața altora pentru egoismul tău... mi se pare oribil. Relația e doar a lor și nimeni nu are dreptul să se bage.

| Demonull a răspuns:

Sa mergi la buda sa te caci.intrebari de constipata.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Sa il lasi in pace si sa pui ochii pe alti baieti.

| ChuckNorris42 a răspuns:

Da-i,,funda:X" si o sa te vrea de sotie

| Alexiss75 a răspuns:

Si mie mi se intampla acelasi lucru, asa ca incerc sa il las in pace si fac ce fac da tot la el ma gandesc. Stiu ca e greu dar incerca sa il lasi sa isi vada de viata lui si tu incerca sa iti vezi de a ta.
Succes!love struck

| Eduward a răspuns:

Nu cred ca acel baiat va sta cu acea fata chiar foarte mult timp impreuna. Oricum nu poti face nimic in privinta asta dar atunci cand el se va desparti de fata aia tu sa fi pregatita sa stai langa el sa-l ajuti sa o uite si asa se va apropia de tine mai mult.Asta e parerea mea.Bafta

| TheProsexionist a răspuns:

Nu poti face nimic daca dragostea nu este reciproc, nu o poti forta sunt singura ca mai exista altcineva de care sa iti placa iar sentimentul sa fie reciproc, ca nu este sfarsitul lumii.
Hai sa-ti dau un sfat, niciodata sa nu iti lasi soarta in mainile unui singur baiat. Succes!